Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Satış ve Servis Hattı

Telefon | 0412 223 39 96

Gsm | 0532 236 64 22

PALLAS SU ARITMA CİHAZLARI

 

Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi
Renkli koli her şey bir kutu içerisinde
Ölçüler (Boy x En x Yükseklik): 47x27x41
3 Yıl Garanti

1. AŞAMA:İnline 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için 4-5 ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır.

2. AŞAMA: İnline Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

3. AŞAMA: İnline 1 Micron Sediment Filtre %100 polipropilen: Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 1 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır. 12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

4. AŞAMA. Membran Filtre: Reverse Osmosis sisteminin ana filtresidir. Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran filtre suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. 2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Antibakteriyel Tatlandırıcı Post Karbon Filtre:Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

 

Koronavirüs Ne Kadar Dayanıklı, Yüzeylerde Ne Kadar Kalıyor?

The Journal of Hospital Infection'da yayımlanan bir araştırmada, koronavirüsün, dezenfekte edilmeyen cam ve plastik gibi yüzeylerde 9 güne kadar canlı kalabileceği belirtildi. Evlerimize aldığımız hazır, plastik paketli sular bu konuda yüksek risk oluşturmaktadır. Plastik ambalajlı hangi ortamlarda doldurulduğu, ne kadar süre ambalajlı bekletildiği, güneş ışığına ve nemli ortama ne kadar maruz kaldığını bilmemekteyiz. Bu riskin önüne geçmenin en kolay yolu su arıtma cihazı kullanmaktan geçmektedir. Su arıtma cihazları ise suyunuzu tank içerisinde sterilize olarak depolanmakta ve siz ihtiyaç duyduğunuzu taze suyu arıtıp tekrar sizlere sunmaktadır. Böylelikle içtiğiniz içeceklerde, yemeklerde ve küçük yaştaki çocuklarınız için yaptığınız mamalarda kullandığınız su, besinlerin mineral ve vitaminlerini koruyarak vücudumuza daha fazla yarar sağlamaktadır.

Pallas içme suyu çözümleri ile evinize ve işyerinize sağlıklı suyu getirerek ailenizi ve sevdiklerinizi dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı koruma altına alabilirsiniz.

 

PALLAS SU ARITMA SİSTEMLERİ DİYARBAKIR BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS

Pallas Su Arıtma Cihazı Satışlarında BAŞ KARDEŞLER gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve yeni filtre değişimlerini çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içerisinde yürütmektedir.Cihazınızın tüm bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız 0412 223 39 96 numaralı telefonu arayıp servis talebinde bulunun.

BAŞ KARDEŞLER İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Telefon: 0412 223 39 96
 • Gsm: 0532 236 64 22
 • Gsm: 0532 236 64 22
 • Adres: Kooperatifler Mah. Kurtismailpaşa 2 Sk. Kaçmaz - 6 Apt. 4/4 Yenişehir/Diyarbakır

PALLAS BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS | ÜRÜNLER

 • Satış
 • Montaj
 • Filtre bakımı
 • Orijinal yedek parça
 • Firma garantili teknik servis
 • Söküm
 • Taşıma