Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Satış ve Servis Hattı

Telefon | 0412 223 39 96

Gsm | 0532 236 64 22

Hakkımızda

BAŞ KARDEŞLER; Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz:

Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan BAŞ KARDEŞLER Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
BAŞ KARDEŞLER; Pallas markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup,müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Tecrübeli personel kadrosuyla satış, servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

    Projelendirme
    Anahtar Teslim Arıtma İşi
    Kurulum ve Montaj
    Malzeme Tedariği


Teknik Servis – Satış & Yedek Parça

Su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir.

Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.

Koronavirüs Ne Kadar Dayanıklı, Yüzeylerde Ne Kadar Kalıyor?

The Journal of Hospital Infection'da yayımlanan bir araştırmada, koronavirüsün, dezenfekte edilmeyen cam ve plastik gibi yüzeylerde 9 güne kadar canlı kalabileceği belirtildi. Evlerimize aldığımız hazır, plastik paketli sular bu konuda yüksek risk oluşturmaktadır. Plastik ambalajlı hangi ortamlarda doldurulduğu, ne kadar süre ambalajlı bekletildiği, güneş ışığına ve nemli ortama ne kadar maruz kaldığını bilmemekteyiz. Bu riskin önüne geçmenin en kolay yolu su arıtma cihazı kullanmaktan geçmektedir. Su arıtma cihazları ise suyunuzu tank içerisinde sterilize olarak depolanmakta ve siz ihtiyaç duyduğunuzu taze suyu arıtıp tekrar sizlere sunmaktadır. Böylelikle içtiğiniz içeceklerde, yemeklerde ve küçük yaştaki çocuklarınız için yaptığınız mamalarda kullandığınız su, besinlerin mineral ve vitaminlerini koruyarak vücudumuza daha fazla yarar sağlamaktadır.

Pallas içme suyu çözümleri ile evinize ve işyerinize sağlıklı suyu getirerek ailenizi ve sevdiklerinizi dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı koruma altına alabilirsiniz.

 

PALLAS SU ARITMA SİSTEMLERİ DİYARBAKIR BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS

Pallas Su Arıtma Cihazı Satışlarında BAŞ KARDEŞLER gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve yeni filtre değişimlerini çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içerisinde yürütmektedir.Cihazınızın tüm bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız 0412 223 39 96 numaralı telefonu arayıp servis talebinde bulunun.

BAŞ KARDEŞLER İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Telefon: 0412 223 39 96
 • Gsm: 0532 236 64 22
 • Gsm: 0532 236 64 22
 • Adres: Kooperatifler Mah. Kurtismailpaşa 2 Sk. Kaçmaz - 6 Apt. 4/4 Yenişehir/Diyarbakır

PALLAS BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS | ÜRÜNLER

 • Satış
 • Montaj
 • Filtre bakımı
 • Orijinal yedek parça
 • Firma garantili teknik servis
 • Söküm
 • Taşıma